м Черкаси бул. Шевченка 448
Пн - Пт 8:30 - 17:30
Online
  • /image/catalog/social/icons8-telegram-app.svg
  • /image/catalog/social/icons8-viber.svg

Підготовка файлів до друку на сувенірній продукції

У роботу приймаються тільки готові до друку макети!


Якщо у Вас немає готового макету, Ви завжди можете замовити індивідуальний дизайн у наших фахівців.

Готовий макет — це файл, повністю підготовлений до друку, не вимагає внесення змін до змісту, а також будь-якої додрукарської підготовки.


Файли приймаються у форматах: TIF, JPG, PDF, PSD, EPS, CDR, AI.

Переконайтеся в тому, що всі шрифти були переведені в криві !!!


Не приймаються в роботу файли наступних форматів: 

GIF, BMP, PICT, DOC, XLS др.


Замовлення з розробки оригінал-макету приймається лише на основі технічного завдання, яке формується замовником, та містить побажання щодо змісту інформації, розміщення графічних елементів, бажаної кольорової гами та ін.


Термін розробки макету становить від 1-го до 3-х робочих днів (залежить від складності завдання та завантаженості дизайнера).


Передбачено 2 безкоштовних доопрацювання макету. Наступні 2 доопрацювання відбуваються лише за умови доплати у розмірі 50% до первинної вартості розробки.


При затвердженні розробленого оригінал-макету, Замовник сам виступає в ролі коректора та несе відповідальність за результат готової продукції, стосовно змісту, інформації, оформлення, граматичних помилок та інших недоліків стосовно дизайну. Просимо Вас завжди уважно перевіряти макети, погоджуючи їх, Ви несете відповідальність за вірність тексту, колір та загальний вигляд.


Після письмового затвердження макету Замовником, претензії щодо дизайну не приймаються.


Просимо враховувати той факт, що колір друкованої готової продукції буде відрізнятись від кольорів, що Ви бачите на своїх моніторах. Це пов’язано з багатьма факторами, такими як калібрування монітора, що залежить від умов та термінів його експлуатації, встановлення яскравості та контрастності, які користувач встановлює персонально і т.д. 


Вартість розробки макету для друку на сувенірній продукції - 100 грн.