м Черкаси бул. Шевченка 448
Пн - Пт 8:30 - 17:30
Online
  • /image/catalog/social/icons8-telegram-app.svg
  • /image/catalog/social/icons8-viber.svg

Банери-павуки

товар/послуга
грн.
виготовлення мобільного стенду Х-банеру типу "павук" (банер+конструкція), 600х1600 мм
1300
виготовлення мобільного стенду Х-банеру типу "павук" (банер+конструкція), 800х1800 мм
1500
виготовлення мобільного стенду Х-банеру типу "павук" (банер+конструкція), 1200х2000 мм
2600

Ми пропонуємо широкий спектр різноманітних послуг для вашого бізнесу. Серед них - виготовлення банерів-павуків, які здатні привернути увагу потенційних клієнтів.

Банери-павуки - це ефективний спосіб привернути увагу до вашого бренду або продукту. Вони створюють враження динамічності та руху, що немовби зачаровує глядачів. Крім того, банери-павуки можуть бути виготовлені у будь-якому розмірі та формі, що дозволяє вам з легкістю підібрати найкращий варіант для вашої рекламної кампанії.

Наші професіонали з великим досвідом роботи у галузі друкованої реклами зроблять все можливе, щоб ваші банери-павуки були найяскравішими та найпривабливішими. Вони використовують найсучасніші технології та матеріали, що забезпечують максимальну якість та довговічність продукту.

Зображення наносимо на ламінований банер щільністю 440 г/м.кв., що фіксується з допомогою люверсів до металевої конструкції. Якість друку 1080 dpi. Конструкція металева класу преміум. Терміни виконання матеріалу 4-5 робочих днів.

Зверніться до нас, і ми з радістю допоможемо вам виготовити банери-павуки, які привернуть увагу вашої аудиторії та допоможуть залучити нових клієнтів до вашого бізнесу. Наші експрес-послуги дозволять вам отримати готові продукти в найкоротші терміни, що дозволить вам швидко запустити свою рекламну кампанію. Замовте виготовлення банерів-павуків від Копіцентру "Експрес-послуги" в м. Черкаси вже сьогодні та отримайте якісний продукт за доступною ціною!Замовити