м Черкаси бул. Шевченка 448
Пн - Пт 8:30 - 17:30
Online
  • /image/catalog/social/icons8-telegram-app.svg
  • /image/catalog/social/icons8-viber.svg

Друк банерів для фотозони

товар/послуга
грн.
пресс-фол, металева конструкція для банеру фотозони, згідно розміру клієнта
прорахунок
друк на ламінованому банері для фотозони щільністю 440 г/м.кв. з підворотом країв та люверсами по периметру з кроком 15 см, згідно заданого розміру клієнта
прорахунок
друк на литому щільному тентовому банері для фотозони щільністю 510 г/м.кв.  з підворотом країв та люверсами по периметру з кроком 15 см, згідно заданого розміру клієнта
прорахунок

Дизайн та виготовлення банерів для фотозони – це не тільки естетичний елемент, але й чудова можливість привернути увагу та створити неповторну атмосферу на будь-якій події. 

Копіцентр "Експрес-послуги" пропонує професійні послуги з дизайну та виготовлення різноманітних банерів для фотозони. Ми створимо яскравий та оригінальний дизайн банерів, що точно здивують ваших гостей і допоможуть створити унікальний фотофон для незабутніх моментів.

Наші професіонали допоможуть вам вибрати оптимальну форму та розмір банера, залежно від того, яку фотозону ви хочете створити – від невеликого столика з фотоаксесуарами до професійної фотостудії. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та сучасні технології, що гарантує довговічність та яскравість кольорів.

Крім того, ми пропонуємо можливість замовити банери з власним дизайном – ви можете надіслати нам свої дизайнерські розробки або замовити їх у наших спеціалістів. При замовленні великої Кількості банерів ми зробимо вам спеціальну ціну та забезпечимо швидке виготовлення.

Довірте створення фотозони професіоналам – зверніться до Копіцентру "Експрес-послуги" і ми зробимо все, що в наших силах, щоб створити найкрасивішу та неповторну атмосферу на вашій події!

Замовити